Copyright © 2019. All Rights Reserved.

Hurtownia „EDI” powstała w 1993 roku w Kamieniu Pomorskim. Od początku naszymi wiodącymi towarami były warzywa, owoce a także artykuły spożywcze dla gastronomii. Tak też jest do dziś. Dzięki codziennym dostawom owoców i warzyw, możemy zagwarantować naszym klientom zawsze świeży towar.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, nasza firma rozwija się zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Dzięki dopasowaniu się do potrzeb rynku Hurtownia „Edi” stała się liderem w pasie nadmorskim oraz regionie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obszar obejmujący nasze dostawy w pasie nadmorskim rozciąga się od Międzyzdrojów do Pogorzelicy, a także takie miasta jak: Kamień Pomorski, Wolin, Golczewo, Przybiernów, oraz wszystkie mniejsze miejscowości w regionie. Dla nas każdy klient jest ważny! 

Od roku 2010 eksportujemy nasze towary także do większośći krajów Unii Euopejskiej. Dzięki tak dużemu zasięgowi i relatywnie dużemu obrotowi towaru, jesteśmy w stanie zapewnić codziennie dostawę świeżego towaru. 

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, w sezonie letnim otwieramy oddział naszej hurtowni w Pobierowie. Zaczynamy już od połowy czerwca, aż do końca sierpnia. Jeśli jest taka potrzeba zostajemy jeszcze na tydzień we wrześniu.

Edward Zych

KRÓTKA HISTORIA..

Hurtownia Warzyw Owoców

i Artykułów Spożywczych